BIP
epuap.png_d16aa17721da1650bd770811977dc138
fb.png_350bb9b4492e3f107519917dbd199e19
PL EN
herb.png_f36a4d9ef7fe6dc9de62dac722db85d5

aktualnosci

„Mój Las” – finał konkursu dla dzieci i młodzieży
Opublikowano: 14.05.2019, wyświetleń: 591
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Za nami XXXII edycja konkursu pt.: „Mój Las” 2018/2019, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Na szczeblu powiatowym w konkursie wzięły udział 24 szkoły z terenu powiatu węgrowskiego. Zostało nadesłanych 261 prac, z których komisja wyłoniła po 2 prace z każdej kategorii (I i II miejsce), a następnie przekazała je do Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody w Warszawie.

Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom i wyróżnionym miała miejsce 9 maja 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie.  W uroczystości udział wzięli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego Brygida Górniaczyk, Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot, Nadleśniczy Nadleśnictwa Łochów Jerzy Derlicki, Nadleśniczy Nadleśnictwa Siedlce Jerzy Osiak, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Zastępca Burmistrza Małgorzata Łotarska, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie Andrzej Suchenek, Kierownik d/s Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego Marcin Dolota oraz zaproszeni goście, rodzice, opiekunowie i autorzy prac.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Kategoria I: „Moja ulubiona pora w lesie”

  1. Karolina Korczak - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zającu
  2. Anna Szczepanik - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
  3. 3.    Małgorzata Rychlik - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie

Wyróżnienia:

Iga Gierej - Szkoła Podstawowa nr 1 w Łochowie

Wiktoria Pędziak - Katolicka Szkoła Podstawowa „Julin” w Kaliskach

Inga Flaga - Szkoła Podstawowa w Grygrowie

Antonina Gierłowska - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

Aleksandra Kurkus - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie

Oliwia Nowak - Szkoła Podstawowa w Toporze

Natalia Zalewska - Szkoła Podstawowa w Pniewniku

Anna Gosk - Szkoła Podstawowa w Grębkowie

Sylwia Szpakowska - Zespół Szkolno Przedszkolny w Korytnicy

Damian Wódka – Niewada - Szkoła Podstawowa w Grabinach

Adam Tymiński - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Węgrowie

Maja Kozanka - Szkoła Podstawowa w Stoczku

Emilia Kania - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzełku

Wiktoria Matczuk - Szkoła Podstawowa w Liwie

Alan Kukwa - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mrozowej Woli 

Ewelina Fijołek - Szkoła Podstawowa w Gwizdałach
 

Kategoria II: „Mieszkania leśnych zwierząt”

  1. Maria Korośpod - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie
  2. Julia Szymańska - Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach
  3. Dominika Rogala - Szkoła Podstawowa w Stoczku

Wyróżnienia:

Oliwia Góral - Szkoła Podstawowa w Grygrowie

Piotr Siuchta - Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach 

Jakub  Szymański - Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach

Zuzanna Rychlik - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie

Zuzanna Roguska - Szkoła Podstawowa w Pniewniku

Aleksandra Patoka - Szkoła Podstawowa w Grębkowie

Kamil Wąsowski - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Węgrowie

Nel Matusik - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w  Węgrowie

Amelia Leśniewska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Łochowie

Gabriela - Szkoła Podstawowa w Ostrówku

Gabriela Błońska - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zającu

Tomasz Połaski - Szkoła Podstawowa w Liwie

Martyna Chawałkiewicz - Szkoła Podstawowa w Gwizdałach

Natalia Postek - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie  
 

Kategoria III: „Zapraszam na trzydniową wycieczkę do lasu w mojej okolicy”

  1. Oliwia Jankowska - Szkoła Podstawowa w Kamionnie
  2. Klaudia Dobosz - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie
  3. Jan Rosłon - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie

Wyróżnienia: Karolina Świętoń - Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach

Aneta Zalewska - Szkoła Podstawowa w Korytnicy

Julia Bańska - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie

Oliwia Zwolińska - Szkoła Podstawowa w Gwizdałach

Krzysztof Michalik - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie
 

Kategoria IV:  „ Drewno –wczoraj, dziś i jutro”

  1. Olga Klimek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
  2. Daria Banaszek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
  3. Natalia Dybka - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

Wyróżnienia:

Szymon Kochanowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

Patryk Pakieła - Branżowa Szkoła I stopnia nr 2  w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie

Foto: Starostwo Powiatowe w Węgrowie

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
Szukaj w Portalu
ustaw opcje
Pogoda Węgrów z serwisu