BIP
epuap.png_d16aa17721da1650bd770811977dc138
fb.png_350bb9b4492e3f107519917dbd199e19
PL EN
herb.png_f36a4d9ef7fe6dc9de62dac722db85d5

aktualnosci

Podsumowanie sezonu PMKS Nike Węgrów
Opublikowano: 03.04.2019, wyświetleń: 770
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

W dniu 30.03.2019r. odbyła się gala podsumowująca siatkarski sezon 2018/2019 klubu PMKS Nike Węgrów. Spotkanie miało uroczysty charakter w którym uczestniczył Burmistrza Miasta Paweł Marchela, Zastępca Burmistrza Halina Ulińska, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, zarząd klubu, sponsorzy i sympatycy klubu.

1

Prezes klubu Hubert Śledziewski podziękował za wkład wniesiony w rozwój węgrowskiej siatkówki. Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela oraz Zastępca Burmistrza Halina Ulińska otrzymali pamiątkowe statuetki za działania promujące tę dyscyplinę sportu. Przedstawiciele Miasta pogratulowali zarządowi i zawodniczkom sukcesów sportowych. Miasto Węgrów od lat jest głównym sponsorem klubu i wielkim jego sprzymierzeńcem.

2

Pamiątkowe statuetki oraz prezenty z rąk Burmistrza i Zastępcy Burmistrza otrzymały wszystkie zawodniczki w każdej kategorii wiekowej.

Gratulacje otrzymał I zespół seniorski wraz z trenerem Barbarą Murawską za uczestnictwo w rozgrywkach II ligi i uplasowaniu się na III pozycji. Statuetki zostały wręczone drużynie juniorek grającej w I lidze, które ostatecznie zajęły 6 pozycję. Zawodniczki tego zespołu to uczennice Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego mieszczącego się przy II Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie szkolone przez trenera Monikę Skórkę. Kolejnym zespołem była grupa grająca w I lidze kadetek, której trenerem jest Marlena Mieszała. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgrowie oraz uczennice I klasy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego mieszczącego się przy II Liceum  Ogólnokształcącym w Węgrowie uplasowały się na 6 pozycji w tabeli. Najmłodsze grupy młodzieżowe to dwie drużyny młodziczek. Uczennice VI i VII klasy sportowej trenujące w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym prowadzone przez Roberta Kupisza oraz Barbarę Murawską w  Szkole Podstawowej nr 2 uczestniczyły w rozgrywkach III ligi. Drugi zespół pod kierunkiem Jakuba Wielądka to zawodniczki Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych grające w VIII lidze.

22

Foto: Janusz Baum, PMKS Nike Węgrów

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
Szukaj w Portalu
ustaw opcje
Pogoda Węgrów z serwisu