BIP
epuap.png_d16aa17721da1650bd770811977dc138
fb.png_350bb9b4492e3f107519917dbd199e19
PL EN
herb.png_f36a4d9ef7fe6dc9de62dac722db85d5

aktualnosci

Poznaliśmy laureatów konkursu "Kochasz dzieci-nie pal śmieci"
Opublikowano: 28.02.2018, wyświetleń: 2259
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt

Ogłoszony przez Burmistrza Miasta Węgrowa Krzysztofa Wyszogrodzkiego konkurs pn. „Kochasz dzieci - nie pal śmieci” został rozstrzygnięty.

O tym, że temat konkursu jest niezwykle ważny, a dzieci i młodzież rozumieją zagrożenia wynikające ze spalania odpadów, świadczy różnorodność i wysoki poziom nadesłanych prac.

Komisja, pod przewodnictwem Beaty Gashi – Przewodniczącej Komisji Zdrowia, Oświaty i Kultury Rady Miejskiej Węgrowa, miała nad czym obradować, bowiem do konkursu zakwalifikowało się 173 prace w 6 kategoriach wiekowych. Zwycięzców, wyróżnionych oraz opiekunów małych artystów zaproszono na Sesję Rady Miejskiej Węgrowa 28 lutego 2018 roku.

Nagrody i dyplomy wręczali: Zastępca Burmistrza Miasta Węgrowa Leszek Redosz, Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Antoński, Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty i Kultury Beata Gashi oraz Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Stanisław Mielniczek.

Poniżej prezentujemy listę laureatów.

W kategorii dzieci w wieku przedszkolnym komisja przyznała następujące miejsca:

Miejsce I:  Adam Matusik – Przedszkole Nr 1 im. Czesława Janczarskiego w Węgrowie

Miejsce II: Dagmara Salach – Przedszkole Nr 2 „Pod Słoneczkiem” w Węgrowie

Miejsce III: Hanna Gąsior – Przedszkole Nr 2 „Pod Słoneczkiem” w Węgrowie

Wyróżnienie: Zofia Mieszało – Przedszkole Nr 3 im. Marii Konopnickiej w Węgrowie

 

W kategorii klas I – III szkół podstawowych komisja przyznała następujące miejsca:

Miejsce I: Błażej Mateusiak – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

Miejsce II: Zofia Wasążnik – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

Miejsce III: Małgorzata Małyska – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

Wyróżnienie: Antonina Stolarczyk – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie


W kategorii klas IV – V szkół podstawowych komisja przyznała następujące miejsca:

Miejsce I: Stanisław Dominik – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

Miejsce II: Malwina Gram – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

Miejsce III: Kamil Wąsowski – Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Węgrowie

Wyróżnienie: Adrianna Gątarz – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie, Wiktor Tabor – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

 

W kategorii klas VI – VII szkół podstawowych komisja przyznała trzy wyróżnienia:

Wyróżnienie: Patrycja Ornoch – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie, Julia Przyborowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie, Angelika Wąsowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie

 

W kategorii uczniowie klas II i III gimnazjum komisja przyznała następujące miejsca:

Miejsce I: Weronika Wołynko – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie

Miejsce II: Natalia Wołynko – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie

Miejsce III: Wioleta Ignaciuk – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie

 

W kategorii uczniowie szkół ponadgimnazjalnych komisja przyznała wyróżnienie:

Wyróżnienie: Robert Oprządek – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgrowie


Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
Szukaj w Portalu
ustaw opcje
Pogoda Węgrów z serwisu