BIP
epuap.png_d16aa17721da1650bd770811977dc138
fb.png_350bb9b4492e3f107519917dbd199e19
PL EN
herb.png_f36a4d9ef7fe6dc9de62dac722db85d5

aktualnosci

Pomoc dla Strażaka OSP Ruchna
Opublikowano: 10.12.2018, wyświetleń: 2456
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Dzisiaj w nocy 10.12 br. jednemu ze strażaków OSP Ruchna spłonął cały dobytek w tym firma z której utrzymywał swoją rodzinę. Zachęcamy do wsparcia zbiórki organizowanej przez strażaków ochotników na rzecz poszkodowanej rodziny. Poniżej zamieszczamy APEL o Pomoc strażaków z OSP Ruchna. 

 

APEL o Pomoc

Zazwyczaj to my niesiemy pomoc Państwu, tym razem to my potrzebujemy Waszej pomocy.

Nasz apel ma bezpośredni związek z pożarem, jakim wybuchł dzisiejszej nocy. Osobą poszkodowaną w tej sytuacji jest strażak z naszej jednostki. W jednej chwili On, Jego Rodzina, stracili dorobek życia, główne źródło zarobkowe. Dlatego też jako koledzy, przyjaciele, druhowie razem działający na rzecz ochrony przeciwpożarowej apelujemy o pomoc finansową do Państwa, wszystkich Jego znajomych, strażaków z innych jednostek, instytucji oraz wszystkich ludzi, którzy wyrażą chęć pomocy. W tym momencie liczy się dla nich każda złotówka, bo poniesione straty i zobowiązania są nie współmierne do tego, w jakiej znajduje się obecnie sytuacji.

My ze swojej strony będziemy starali pomóc się mu bezpośrednio, w odbudowie pogorzeliska. Natomiast pomoc pośrednia to organizowanie zbiórek w naszej miejscowości oraz darowizny pieniężne od ludzi dobrego serca.

Przez te dwa tygodnie, jakie zostały do Świąt Bożego Narodzenia, prosimy Was o pomoc. Zebrane pieniążki przed samymi świętami BN przekażemy pogorzelcom. Tyle ze swojej strony możemy uczynić.

 

Uruchomiona została zrzutka na portalu zrzutka.pl. Jeśli chcieliby Państwo pomóc należy kliknąć link poniżej.

Kliknij Pomoc dla Strażaka OSP Ruchna

 

 źródło: facebook OSP KSRG  Ruchna

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
Szukaj w Portalu
ustaw opcje
Pogoda Węgrów z serwisu